Inauguracja młodzieży

W sobotę 9 kwietnia rundę rewanżową zainaugurowali nasi młodzi zawodnicy. W przerwie zimowej doszło do zmiany trenera trampkarzy, gdzie Mateusz Wandzel zastąpił Rafała Prochownika, któremu przy okazji składamy podziękowania za pracę wykonaną z tą drużyną (Rafał nie rozstaje się jednak z naszym klubem bo nadal prowadzi zajęcia z drużynami orlików i żaczków, a także dołączył do zespołu seniorów w A-klasie). Pod wodzą nowego szkoleniowca nasi trampkarze zremisowali 3:3 z Maksymilianem Cisiec, choć do przerwy przegrywali już 0:3. Bramki zdobyli Norbert Piątek (2 gole) oraz Maksym Golec. Natomiast juniorzy pod opieką trenera Sebastiana Gierata pokonali rówieśników z Ciśca 8:0 a łupem bramkowym podzieli się Rafał Duraj (3), Sebastian Midor, Arkadiusz Hajnc (2) oraz Michał Pietraszko (2). Za tydzień nasze zespoły młodzieżowe udadzą się na mecze wyjazdowe do Jeleśni.