Kobiety: Bory - AKS Mikołów 2:5 (0:3)

Za nami historyczny moment w działalności klubu z Pietrzykowic - swój pierwszy ligowy mecz rozegrała drużyna kobiet. Podopieczne Daniela Grabskiego w pierwszej połowie wyszły na boisko z delikatną tremą, co skrzętnie wykorzystały bardziej doświadczone rywalki, obejmując do przerwy trzy bramkowe prowadzenie. Po zmianie stron Bory nawiązały wyrównaną walkę, a pierwszego gola zdobyła Weronika Żydek, która była również autorką bramki kontaktowej. Kolejne minuty przy odrobinie szczęścia i skuteczności mogły przynieść wyrównanie, ale ostatecznie rywalki opanowały sytuację i w końcówce dwoma golami rozstrzygnęły losy meczu. Dziewczętom należą się jednak duże brawa za boiskową postawę i dotychczasowe zaangażowanie w pracę na treningach.