Soła Rajcza - Bory 2:1 (2:1)

Nie udało się naszym piłkarzom przywieźć punktów z boiska wicelidera, Soły Rajcza. Gospodarze wyszli na prowadzenie po wykorzystanej sytuacji sam na sam z Kamilem Madejskim już ok. 10 minuty. Bory szybko wyrównały, kiedy Michał Motyka wykorzystał nieporozumienie między obrońcami i bramkarzem rywali. Jednak jeszcze przed przerwą zawodnicy z Rajczy ponownie objęli prowadzenie po szybkiej kontrze. W drugiej połowie pietrzykowianie próbowali wyrównać, ale z chaotycznej i szarpanej gry ciężko było stworzyć klarowne sytuacje. Ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się już wpłynąć na wynik spotkania. Za tydzień Bory podejmą Koszarawę Babią Górę - poczatek meczu w niedzielę o godz.14.00 na boisku w Pietrzykowiach.

Skład:

K.Madejski - P.Duraj, M.Madejski (70.M.Szczęch), A.Sapeta, Ł.Kulec, S.Sołtysik, M.Motyka, R.Motyka, A.Dobija, G.Duraj, D.Górka (70'M.Socha)

Trener: S.Sołysik, II trener: P.Duraj

Powiązana galeria: