Bory - LKS Pruchna 0:0

Piąty punkt na swoim koncie zapisali nasi seniorzy w bierzących rozgrywkach. Tym razem Bory bezbramkowo zremisowały z LKS Pruchną i pierwszy raz nie straciły gola w meczu na poziomie Okręgówki. Choć wynik pozostawia niedosyt, to pozwolił naszym piłkarzom uwolnić się z ostatniego miejsca w tabeli kosztem zespołów z Leśnej i Ciśca, które mają na koncie również po 5 oczek i są naszymi rywalami w najbliższych dwóch kolejkach. Najpierw Bory 30 października w niedzielę zagrają na wyjeździe z LKS Leśną - początek meczu o godz.14.00, a następnie 6 listopada o godz.14.00 podejmą Maksymilian Cisiec. Wracając do meczu z LKS Pruchną to oba zespoły starały się głównie nie stracić bramki, a z okazji podbramkowych należy wymienić strzał Michała Sochy i sytuację sam na sam Adriana Dobiji z pierwszej połowy meczu. Goście zagrażali głównie po stałych fragmentach gry, jednak ostatecznie żaden zespół nie zdołał umieścić piłki w siatce.