Soła Rajcza - Bory 1:4 (0:2)

Nasi piłkarze nadal pozytywnie zaskakują w bieżącym sezonie. Tym razem wywieźli komplet punktów z Rajczy, gdzie pewnie pokonali 4:1 miejscową Sołę. Spotkanie dobrze się rozpoczęło bo już w 5 minucie Dominik Bogdański skierował piłkę głową do siatki po rzucie rożnym. Jeszcze w pierwszej połowie z rzutu karnego (faulowany był Michał Socha) podwyższył Robert Motyka. Po zmianie stron dominacja Borów wciąż się utrzymywała, a hattrika skompletował Robert Motyka - najpierw znów z "wapna" po faulu na Gabielu Duraju, a później po zamknięciu dośrodkowania i strzale z pówoleja. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz po rzucie karnym za zagranie ręką Michała Szczęcha. Wygrana umocniła Bory na drugim miejscu w tabeli, z tą samą ilością punktów co Magórka Czernichów. Okazja do objęcia fotela lidera już za tydzień w spotkaniu na szczycie. Gracze z Czernichowa zawitają do Pietrzykowic, a mecz rozpocznie się o godz.13.00 - serdecznie zapraszamy.