Niespodziewany sztorm w pojedynku z Radziechowami

W dzisiejszym pojedynku zdecydowanym faworytem była drużyna Pietrzykowic która miała dziś rozegrać mecz z drugrą drużyna Radziechowy-Wieprz jak by przepłynoć przez spokojny ocean jednak mecz okazał być się dużym sztormem wyniku jak i emocji na trybunach.

Od pierwszych minut drużna Borów narzuciła swój styl gry przeciwnikowy nie pozwalając na zbyt wiele akcji. Pierwsza bramka jednak padła po licznych sytuacjach dopiero w 33 minucie gdzie autorem gola na 1:0 był piękna bramka Rafała Prochownik który po dośrodkowaniu Grzegorza Szymika pięknym uderzeniem z pierwszej piłki nie dał szans bramkarzowi z Radziechów zdejmnująć przysłowiową "pajenczyne". Pomimo sytuacji na podwyższenie wyników to zespoł z Radziechów oddał pierwszy celny strzał na bramkę Borów w 43 minucie tym samym pokonując Dawida Żydka który musiał wyciagnąć piłkę z siatki.

Druga połowa to już istotny sztorm z piorunami . Już na samym początku drugiej połowy Michał Motyka mogł strzelić gola dającego prowadzenie lecz obronca z Radziechów wybił piłkę z lini brakowej. Kiedy nastała 74 minuta wszyscy wstrzymali odech  ponieważ Radziechowy pojawiły sie drugi raz w polu karnym borów i tylko przytomna interwencja Dawida Żydka uratowała nas przed utratą bramki. Ostatnie 15 minut to już natrcie Borów na bramkę przeciwnika oraz liczne nie wykorzystane sytuacje naszych zawodników. W 90 minucie spotkania Grzegorz Szymik sprytnym strzałem z rzutu wolnego pokonał źle ustawionego bramkarza gości tym samym ustalajać wynik Spotkania na 2:1 oraz wprowadzająć euforie na trybunach !

Trener: Sebastian Gruszfeld

Skład: Żydek- Zoń(45 R.Motyka), Bogdański, Sołtysik, Kacprzak, Szymik, Prochwonik, M.Motyka, Dobija, Duraj, PIetraszko ( 55 Zacny)