Klasa A (Podokręg Żywiec)

Bory Pietrzykowice - LKS Sopotnia 7:1

Bory: Żydek - Szymik, Bogdański (63' Basik), Zoń, Kacprzak - Motyka R. (46' Pietraszko), Duraj, Dobija (65' Zacny), Michulec (82' Krawczyk), Motyka M. - Prochownik (75' Sołtysik).

gole:

15' 1-1 Motyka M. (Kacprzak)
21' 2-1 Motyka R. (Motyka M.)
36' 3-1 Motyka M. (Michulec)
51' 4-1 Prochownik (Dobija)
56' 5-1 Michulec
61' 6-1 Pietraszko
64' 7-1 Szymik (Motyka M.)
Pomeczowa opinia Trenera - Sebastian Gruszfeld: - Zawsze pierwszy mecz po przerwie zimowej jest swojego rodzaju zagadką. Natomiast w tym wypadku ta zagadka została rozwiązana już po pierwszych mniej więcej 30 min. W tym okresie byliśmy świadkami akcji "potrójnej Motyki" i to właśnie to wydarzenie zapewniło nam zwycięstwo. A tak całkiem poważnie zespół, co bardzo cieszy, z minuty na minutę wyglądał coraz lepiej. Ze spokojem i niecierpliwością czekamy na kolejne mecz. Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT.

II Liga Wojewódzka Juniorów
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Bory Pietrzykowice 1:2 (1:1)
gole: M.Zacny - 2.
Bory: D. Banaś - N. Piątek, D. Krupa, P. Sapeta, K. Mrowiec - M. Zacny, P. Krawczyk, M. Pietraszko, S. Midor, M. Micor - R. Duraj oraz D. Zmudczynski, D. Jasek, K. Buszydlik
Pomeczowa opinia trenera -Sebastian Gierat: - O zwycięstwie z aktualnym liderem II Ligi Śląskiej zdecydowała znakomita organizacja gry w defensywie całej drużyny. Wychodzimy na prowadzenie po idealnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego P. Sapety która na bramkę głowa zamienia M. Zacny. Niestety w doliczonym czasie pierwszej połowy tracimy bramkę na 1-1. Druga odsłona to przewaga gospodarzy jednak to nam za sprawą M. Zacnego udaje się strzelić bramkę która daje nam zwycięstwo. Ogromne brawa dla chłopaków za pasję, walkę, serce oraz mądrość taktyczna jaka włożyli w ten mecz. Wyrazy uznania dla rewelacyjnej drużyny Piasta która z całą pewnością zasługuje na mistrzostwo.

III Liga Śląska Kobiet
AKS Mikołów - Bory Pietrzykowice 1:4 (0:2)
gole: Mrowiec - 2, Lach, Żydek Weronika po 1.
Bory: W.Żydek, M. Dudys, A. Spandel, W. Pietraszko, Z. Duraj, Z. Mrowiec, M. Lach, W. Żydek, G. Grabska, W. Wisła, A. Legierska, M. Czarnota, S. Czech, M. Kliś, K. Mrózek.
Pomeczowa opinia trenera -Daniel Grabski: - Na inaugurację rundy wiosennej czekaliśmy z wielką niecierpliwością, gdyż po średnio udanych rozgrywkach jesiennych chcieliśmy udowodnić kibicom, ale przede wszystkim sobie, że stać nas zarówno na świetną grę w piłkę, jak i zwyciężanie! No i w końcu się udało. Zdyscyplinowana gra w obronie oraz skuteczność w ataku, pozwoliły na stratę zaledwie jednej bramki, zaś na zdobycie aż 4, zwłaszcza, że patrząc na przebieg całego spotkania mogliśmy zdobyć ich znacznie więcej! Cieszy natomiast fakt, że dziewczyny ani myślą o składaniu broni, a naładowane ogromną motywacją nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa!​