Sparing: Boru 4:3 (2:2) LKS Zarzecze

Kolejne sparingowe zwycięstwo odniosła nasza drużyna która rozgrywała mecz z sąsiadem zza miedzy LKSem Zarzecze, które odbywało się w Szczyrku.

Od początku mecz był bardzo wyrównany, w którym nasz rywal postawił naszym zawodnikom wysoko poprzeczkę. Już w 5 minucie nasi rywale obieli prowadzenie po strzale z okolic 16 metra. Bory starały się od początku meczu grać wysokim pressingiem co poskutkowało dobrym odbiorem w strefie środkowej, po czym Artur Michulec dobrze podał do Rafała Prochownika, który znalazł się sam na sam z bramkarzem przeciwnika, zachowując zimną krew płaskim strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania w 10 minucie. Kolejne minuty przynosiły ciekawe akcje zarówno z jednej i drugiej strony, w 40 minucie bierność naszych obrońców wykorzystali rywale strzelając nam kolejną bramkę. Kolejna akcja jednak zaowocowała wyrównaniem po pięknym strzale Adriana Dobiji.

Druga połowa spotkania również przyniosła tyle samo emocji co pierwsza gdyż była również bardzo wyrównana. Drużyna Zarzecza głównie próbowała zaskoczyć naszego bramkarza strzałami z dystansu. W 55 minucie dobrą akcje przeprowadziła nasza drużyna po której najpierw strzał w słupek oddał Adrian Dobija a następnie do bramki bezlitośnie dobił Prochownik. Małe boisko w Szczyrku generowało dużo strat piłki naszych zawodników i tak w 70 minucie po takiej stracie piłki do uderzenia doszli zawodnicy z Zarzecza, pierwszy strzał dobrze obronił Dawid Żydek lecz przy dobitce był już bezradny. Wynik na 4:3 ustalił Mateusz Zacny który wykorzystał sytuacje oko w oko z bramkarzem uderzając piłkę tuż koło słupka. Końcówka meczu to głównie heroiczne ataki zespołu z Zarzecza, lecz nasza defensywa wytrzymała opór przeciwnika.

Skład : Żydek, Bogdański, Madejski, Kacprzak, Zoń, Dobija, Michulec, Duraj, M.Motyka, R.Motyka,Prochownik oraz Pietraszko, Zacny

Trener : Sebastian Gruszfeld