Sparing : Bory 6:0 (1:0) Soła Żywiec

W dzisiejszym sparingu naszym rywalem była drużyna Soły Żywiec. Na boisku w Ustroniu pierwsze 15 minut były bardzo chaotyczne w wykonaniu naszych zawodników, na szczęście drużyna z Żywca nie potrafiła wykorzystać naszych błędów i również była niefrasobliwa w swoich poczynaniach. Po wyrównanym początku meczu nasza drużyna zaczęła przejmować inicjatywę, swoich szans nie wykorzystał dwa razy Szymon Kacprzak oraz Grzegorz Szymik. Kiedy nadeszła 35 minuta spotkania nasza drużyna wykonała dobrą akcje, najpierw Michał Pietraszko rozszerzył grę na skrzydło do Pawła Sapety który dobrze dośrodkował do Kacprzaka który zachował się najlepiej w polu karnym przeciwnika i jednym przyjęciem miną obrońce po czym oddał strzał nie do obrony. Soła starała się stworzyć zagrożenie przez podania piłki do napastników za obrońców, ale nasz dobrze dysponowany bramkarz Dawid Żydek nie miał problemów z wyłapywaniem tych piłek .

Druga połowa to już pełna dominacja Borów, Kanonadę bramek zaczął Gabriel Duraj który w 55 minucie płaskim strzałem za pola karnego nie dał szans bramkarzowi. Bramka na 3:0 wpadła po rzucie rożnym gdzie najpierw dobrze dośrodkował Robert Motyka a następnie Rafał Prochownik wyskoczył najwyżej i strzałem z głowy nie dał szans bramkarzowi rywala na skuteczną interwencje, 5 minut później ten sam zawodnik strzelił następną bramkę, najpierw oddał strzał w poprzeczkę a piłka poszybowała wysoko w górę,  tym razem również Prochownik okazał się sprytniejszy od obrońców  dobijając piłkę z głowy do bramki. w 80 minucie meczu kolejną dobra akcją popisali się nasi zawodnicy, Michał Pietraszko dołożył przysłowiowo tylko nogę przed zdobyciem bramki po podaniu Roberta Motyki. Wynik ustalił Klaudiusz Moćko który zachował się bardzo dobrze w polu karnym najpierw oszukując obrońcę a następnie uderzył w krotki słupek bramkarza. Zawodnicy z żywca byli bezradni w drugiej części spotkania, wynik mógł być wyższy gdyby nasi zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi .

Skład : Żydek, Sapeta, Madejski, Bogdański, Zoń, Dobija, Duraj, Pietraszko, Zacny, Szymik, Kacprzak oraz Testowany bramkarz, Prochownik, Moćko, Motyka

Trener : Sebastian Gruszfeld