Sparing : Bory 3:1 (3:0) LKS Leśna

Kolejny krok do przodu zrobili nasi zawodnicy w przygotowaniach do rundy wiosennej. Dziś na boisku w Czechowicach podejmowali zespół z Leśnej przedstawiciela Ligi okręgowej.

Gra oraz wynik Borów mogą cieszyć, od pierwszych minut nasi zawodnicy wyszli mocno zdeterminowani z założeniami jak najszybszego odbioru piłki, już w 5 minucie przyniosło to efekt gdzie po dobrym odbiorze w środkowym sektorze boiska nasi zawodnicy stworzyli dobrą akcję po której Rafał Prochownik po dobrym podaniu Michała Motyki wyszedł na sam na sam z bramkarzem ale tuż przed oddaniem strzału został brutalnie potraktowany przez jednego z obrońców z Leśnej. "11" pewnie wykonał sam faulowany zawodnik nie dając szans na skuteczną interwencje bramkarzowi. Następne minuty przynosiły kolejne ataki Borów. W 14 minucie kolejną dobra akcja borów została zakończona bramką, najpierw dobrze piłkę wprowadził Dawid Zoń do Szymona Kacprzaka który przysłowiowo dośrodkował "na nos " Robertowi Motyce któremu pozostało tylko dołożyć nogę i zapytać się bramkarza w który róg bramki ma strzelić. Jednak na tym nasi zawodnicy nie poprzestali. W 28 minucie było już 3:0 dla Borów,  najpierw Szymon Kacprzak odebrał piłkę skutecznie pod polem karnym przeciwnika następnie podał do Prochownika który był faulowany w polu karnym, ale i tym razem sam faulowany nie pomylił się przy wykonywaniu rzutu karnego . Leśna stworzyła dwie groźne sytuacje pod koniec pierwszej połowy ale Dawid Żydek popisał się dwukrotnie doskonałymi interwencjami w pojedynku oko w oko z napastnikiem .

Druga połowa spotkania wyglądała jak szachy w porównaniu do pierwszej, ataki zespołu z Leśnej zatrzymywały się na dobrze dysponowanych tego dnia naszych defensorach, jedyną bramkę którą strzeliła drużyna z Leśnej to strzał z dystansu w którym nasz bramkarz mógł spisać się lepiej. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe lecz Michał Pietraszko i Rafał Prochownik nie byli wstanie strzelić bramki w dogodnych sytuacjach w drugiej połowie.

Skład : Żydek, Madejski, Bogdański, Zoń, Kacprzak, Dobija, Duraj, Pietraszko, M.Motyka, R.Motyka, Prochownik oraz Krawczyk, Basik

Trener : Sebastian Gruszfeld