Zapowiedź meczu: Bory - Koszarawa Babia Góra

Jesienią Bory uległy rywalom z Koszarawy 0:1 po meczu, który toczył się w ekstremalnych warunkach pogodowych. Pozostałe wyniki z ostatnich trzech sezonów również świadczą o tym, że koszarawianie to niewygodny przeciwnik - od sezonu 2012/13 Babia Góra wygrała 3 razy, przy 2 wygranych Borów (bilans bramkowy 6:6). Zatem przed naszymi zawodnikami szansa na poprawę tego bilansu, zwłaszcza że rywale aktualnie zamykają tabelę A-klasy. Pierwsze punkty tej wiosny z pewnością są niezbędne dla zespołu z Pietrzykowic. Dlatego też zapraszamy kibiców na to spotkanie, które rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz.14.00 na boisku przy ul.Bory. Zespół przystąpi do spotkania bez kontuzjowanego Arkadiusza Sapety, ale po chorobie do gry wróci z kolei Dominik Bogdański.